.ccc virüsünden kurtulmak için ne yapmalıyım?

.ccc virüsünden kurtulmak için bu sitede yazılan adımları uyguladım. 10 saatlik bekleme süresi verdiğiniz yerde 2 gündür pc acık ama varning hata verip baştan yükleniyor hata yaptıgımı düşünmüyorum bütün adımları harfiyen uyguladım bi yardımcı olursanız sevinirim

altintas altintas (1)
6 yıl önce sordu

  • Niye konu altında sormadın? Oradan daha kolay anlaşılırdı herhalde probleminin çözümü için yaptıkların ve sordukların. Eski konu olması hiç önemli değil. Eski konulara yeni mesaj yazıldığında (veya konu muhtevasında değişikliğe gidildiğinde) o konu otomatik olarak ana sayfada en üst sıraya çıkar; tüm site üyelerinin dikkatine nazar olur. Bunlara dikkat edilmeli. Bu arada benim konu muhtevasına dair bir görüş ve tavsiyem bulunmuyor. Seni usul bakımından bilgilendirmek ve ikaz etmek için bu yorumu yapıyorum. temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Şimdi sen ne söylemek istiyorsun burası bi bilgilendirme formu ve bende kayıt olup yeni bir konu başlığı açtım ama bu neden uyarı ve ikaz olarak bana geri dönülüo burda konu başlığı açmayıp da sizin açtıgınız gönderiler altında devam edilecek diye bi uyarı görmedim tek amacım sıkıntımın giderilmesiydi ikaz alıcamı bilseydim sitenize yalandan yere tıklayıp size prim yaptırmazdım. düşüncelerin yanlış kardeşim modoretör olarak görev yapıyorsan sonuç vereceksin uyarı ikaz değil. İyi akşamlar

altintas altintas (1)
6 yıl önce cevaplandı

  • Şimdi senin sorunda neler sorduğunu ve neleri yaptığın halde başarılı olamadığını anlayabilmek için senin önce senin hangi konudan bahsettiğini bilmemiz ve o konuya giderek bakmamız lazım, öyle değilmi? Sona hem usul bakımından hemde daha fazla ve faydalı/geçerli çözüm tavsiyeleri alabilmen için yol gösterdim, seni sonraki sorularında buna dikkat etmen için ikaz ettim. Ama sen bunları hiç anlamamışsın ve çok abuk sabuk bir tepki göstermişsin. Tecrübesiz yeni bir üye olmana veriyorum bu tutumunu ve benzerlerini bir daha görmemeyi ümit ediyor, seni bu defa ciddi olarak ikaz ediyorum. Ayrıca "size prim yaptırmazdım" şeklinde ifade çok çirkindir, bizimde o şekilde primlere ihtiyacımız bulunmaz. Site ve kurallar Hakkında: https://uzmanim.net/hakkinda temmuz 6 yıl önce