ccc virüsünü temizleme sorunu

Merhaba Arkadaşlar,

şu ccc virüsünü temizleme aşamları üzerinde ilerliyorm, ancak, şöyle bir ekranda kaldım.. bi bakabilir misiniz ?

http://i.hizliresim.com/88R1gr.png

ersoyodabas ersoyodabas (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Resimdeki  hataya göre bilgisayar işlemci hatası bilgisayar tarama çekirdek sayısını düşür öyle devam et 2 yap

    Factoring Therads yazan yerden değişebilirsin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Yafu ile işlemi daha önceden başlatıp yarıda kesmişsiniz. Tüm işlemleri tekrardan başlatın.  Masaüstündeki uzmanim.net klasürünü silin ve indirdiğiniz dosyayı genişleterek işleme sıfırladan başlayın.

      İşlem yapılırken işlemin yarıda kesilmemesi gerekiyor.

      hakan hakan (15424)