Ccleaner çalışmayı durdurdu hatası

 Arkadaşlar bende ccleaner isimli programi önceden acıp kullaniyordum rahat simdi tekrar aynen bilgisayarı taratimda calismayi durdurdu diyip kapaniyor yardımlarini bekliyoru

kullanici94424 kullanici94424 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Zamanla CCleaner dosyalarında veya kayıt dosyalarında sorun olmuş olabilir. Büyük bir ihtimalle CCleaner programını kaldırıp yeniden kurmak sorununuzu çözecektir. CCleaner programını kaldırmak için IOBit Uninstaller programını kullanırsanız sonrasında daha temiz bir kurulum gerçekleştirebilirsiniz.

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    utkubayat utkubayat (885)