CCleaner temizlemeden önce ne yapmalıyım?

Merhaba, ben birazdan CCleaner programı ile PC'mi tarayıp temizleme yapacağım. Fakat tarama sonrası bazı şeyleri siler mi? (Kayıtlı şifreler, girilmiş hesaplar..)

Ben Windows Store'dan İnstagram'ı indirdim, ve yeni hesap açtım. Hesabımın e-postasını ise ''Geçici mail'' ile oluşturdum. Yani şifre aklımda gibi, ama ya şifreyi yanlış biliyorsam... ''Geçici mail'' de artık silindi, yani bir daha giremem o hesaba... Hesabımı da geri alamam...

xatef xatef (3)
4 yıl önce sordu

  • Bekle de videosunu çekelim seni için :) Birazdan hazır olur alattin 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Videoda neleri işaretlemen gerektiğini gösterdim. Tarayıcı bölümüde Çerezler, Oturum bilgileri, kayıtlı form bilgileri alanlarını işaretlemezsen saklı, otomatik giriş bilgileri silinmez.

uzmanim.net Youtube kanalında videosunu yayınladım: Ccleaner ile pc temizleme: Ccleaner nasıl kullanılır?

Cleaner nasıl kullanılır, Cleaner en iyi ayarları, Cleaner hangi seçenekler seçilmeli, kurulum ve detaylı inceleme.

alattin alattin (16984)