CCleaner Programındaki Virüs Tehlikesi Geçtimi?

Geçtiğimiz günlerde CCleaner programında virüs bulunduğu ve binlerce bilgisayarı etkilediği söylenmişti bu durum düzeltildimi yoksa sorun halen devam ediyormu?

CCleaner programını yüklesek sorun olurmu?

Halen virüs tehlikesi varsa bana CCleaner kadar başarılı bir temizleme programı önerirmisiniz?

lion lion (595)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Evet, geçti. Şuanlık bir sorun yok.

    Edit:

    CCleaner 5.33 üstü bir CCleaner yükle. CCleaner 5.35 gibi.

    Daha detaylı bilgi için;

    CCleaner ile birlikte bulaşan Floxif virüsü nasıl temizlenir?

    toprak34 toprak34 (2026)
    6 yıl önce cevaplandı

      Avast Ccleaner'ı satın aldı. Virüs sorununu çözdü. Muhtemelen satış esnasında veya öncesinde böyle bir durum oluştu. Şuanda güvenle kullanabilirsin.

      murat murat (12492)