CCleaner programından Google Chrome nasıl kaldırılır?

merhaba ben dün format attım drıverler eksiksiz tamam google choremeyi yükledim facebookta yer alan oyunları açtığımda laptopumun fan sesi aşırı derecede çalışmaya başlıyor bende google choremeyi sildim mozilla firefoxu yükledim şimdi Ccelaner programını açtığımda özel temizleme alanına geliyorum sağ üst köşede uygulamalar yazan yere tıklıyorum orda google chorme görünüyor nasıl kaldırabilirim

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cleaner içinde Google Chrome görüyor olman bilgisayarında Chrome yüklü veya kalıntıları var anlamına gelmiyor.  Bende de mesela Firefox bilgisayarda yok ama Ccleaner da Firefox görünüyor. Programın yapısında bu var. Orada Chrome görünüyor ve diğer popüler tarayıcılar. Bu programın kendi yapısı ile alakalı.

    hakan hakan (15424)