CCleaner sistem gözetleme nasıl kapatılır?

Eskiden CCleaner aktif şekilde sürekli çalışmıyordu yeni versiyonda CCleaner sürekli arkaplanda çalışııyor, Resimdeki gibi görev çubuğunda ccleanera tıkladığımda Gözetleme Aktif yazıyor. Bunu nasıl kapatabilirim.

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Gözetlemeyi kaldırman gerekmez, tersine aktif olması daha iyi olabilir ama sen bilirsin :)

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Dediğiniz tikleri kaldırıp denedim Ccleanerdan çıkış yapıp ccleanerı tekrar açıp kapattım ama gene çalışmaya devam ediyor işe yaramadı. lion 5 yıl önce
    • Tikler gerimi gelmiş? O kullandığını kaldır (Revo Uninstaller ile tam kaldırırsan daha sağlıklı olur) ve resmi sitesinden (priform) FREE sürümünü yükle, birde onunla dene @lion temmuz 5 yıl önce
    • Ccleanerı Sitesinden indirmiştim, baktım tikler kaldırılmış durumda ama hala çalışıyor az önce okuduğum bir haberde Ccleaner Aktif gözetlemeyi zorunlu hale getirmiş bu şekilde bilgi topladığı için söyleniyor @temmuz https://www.webtekno.com/ccleanerin-aktif-izleme-ozelligi-tedirgin-etti-h50927.html lion 5 yıl önce
    • Bilmiyordum.. Ben hiç denememiştim. Aktif olması benimde tercihim zaten @lion temmuz 5 yıl önce

    ccleaner de telemetri var diye biliyorum arka planda dosyaları tarayıp sunucularına yolluyor olabilir

    kaydolum kaydolum (97)
    5 yıl önce cevaplandı

      CCleaner'i ayda 1 defa indirip bilgisayarını temizlemen ve sonra kaldırman yeterli bence. Sürekli durmasını gerek görmüyorum.

      omercik omercik (9418)