CCleaner zararlı mı?

Ccleaner kullanmak zararlı mıdır? En iyi ayarlar nelerdir?

zoga34 zoga34 (-99)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Zararlı değildir tersine bir haylide faydalıdır. Ayrıca güvenilir ve sağlıklı çalışan bir programdır.

    Hiç bir ayar gerekmez.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ek olarak ayar yapmanıza gerek yok. CCleaner'in önerdiği ayarlarda kullanmanız yeterli olur.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

         CCleaner'in son sürüm bi altın dı onda acık vardı çalışanlar tarafından yapılan bi virüs ama sorunu gidermişlerdir umarım :D

        krsn krsn (233)
        6 yıl önce cevaplandı

        • Hangi sürüm? zoga34 6 yıl önce
        • CCleaner 5.33 krsn 6 yıl önce