Cd Dolu Okuyor Ama Diske Yaz Cıkıyor

Cd Dolu Okuyor Ama Diske Yaz Cıkıyor  bunun cözümü nedir arkadaşlar cdler orjinal Dolu Olmasına ragmen resmini veridigim linktegi gibi ekran cıkıyor

burakaksoy burakaksoy (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    daha önceden diske yazdırma komutu vermişiniz sanırım onunla alakaldır diske yazılmayı bekleyen dosyalarınız var diye çıkar

    Bilgisayar penceresini açın ve optik sürücünüze sağ tıklayarak Geçici dosyaları sil deyin. Ardından onay verin;

    Başlat Menüsü arama satırına shell:cd burning yazın ve Enter'a basın. Açılan klasördeki bütün dosyaları silin

    candan candan (4301)