Cd yazma hatası nasıl çözülür?

Boş cdye bir dosya yükleyecegim. Cd yazılıyor sonu geldiginde hata oluştu diyor. Bazı yerde erişim engellendi yazıyor, bunu nasıl düzeltirim.

adana01 adana01 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Farklı CD yazdırma programı (burner) deneyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ek olarak yazma hızını düşürerek bir deneme yapar mısın? Benimde eskiden başıma çok gelen bir sorundu. Çoğunlukla farklı CD veya yazma hızını düşürerek sorunu çözüyordum.

      brsozl brsozl (1961)