Çekilen fotoğrafların bozulma sorunu?

Android telefonda çektiğim fotoğraflar bir süre sonra galeriden açıp baktığımda bozulmuş oluyor. Fotoğrafın yarısı görünmüyor yada gri oluyor sebebi nedir? Nasıl düzeltebilirim telefona yada hafıza kartına virüs bulaşması asıl sebep olabilir mi?

hilalcelik46 hilalcelik46 (7)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Merhaba @hilalcelik46

    Kullandığınız üçüncü taraf Temizlik uygulaması var mı ?

    Eğer üçüncü taraf temizlik programı kullanıyorsanız böyle durumla karşılaşmanız mümkündür.

    Hafıza Kartınıza virüs bulaşmış olabilir mi ?

    Evet bu mümkündür.

    Hafıza Kartı Okuyucunuzda Sıkıntı Olabilir mi ?

    Evet, Bunu öğrenmek için hafıza kartını Telefonunuza takarak USB kablo ile bilgisayara bağlayın ve sorun halen devam ediyorsa diğer sorun çözümüne geçin.

    Farklı Bir Kamera uygulaması kullanmak ?

    Evet farklı bir kamera uygulaması kullanarak deneyiniz Benim Önerim : HTC Kamera

    Umarım Yardımcı Olmuşumdur ...

    sametdemir sametdemir (60)