Çektiğim Fotoğraflar galerime gelmiyor (Asus Zenfone 2)

Arkadaşlar sorun şuan oldu. screenshot alınca bildirim çubuğuna bildirim geliyor ama galeriye girince o ss alınmamış gözüküyor ya da whatsapptan gelen fotoğraflar galerime gelmiyor. internetten araştırdım herkes telefonda .nomedia adlı klasörü silmeyi önermiş sildim fakat yine bir işe yaramadı telefonum asus zenfone 2

sdddd sdddd (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle aşağıdaki konuyu inceleyin, konu uzmanim.net üzerinde çözüldü olarak işaretli.

    Resim, video ve müzikler Android galeride görünmüyor?

    .nomedia dosyası olan bir klasörde resim ve videolar listelenmez.Öncelikle dosyayı sildikten sonra telefonunuzu yeniden başlatmayı deneyin.

    Ardından fotoğraflarınız ve videolarınız telefonda görünmezse, foto ve videoları telefonda farklı bir klasör oluşturarak onun içine alın ve görününürlüğünü tekrar test edin.Bakalım orada görünecek mi ?

    Ayrıca 3.parti galeri programları ile denediğinizde foto ve videolarınızın görününürlüğünü test edin.

    ismailsarp ismailsarp (6010)