Cep telefonuyla yer tespit etme

Merhaba, cep telefonuyla istediğimiz birisini nasıl takip edebiliriz? Teşekkürler..

cakabu cakabu (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cep telefonu ile birini takip etmek istiyorsanız kişinin telefonuna casus yazılım yüklemelisiniz.

    Bunun bir suç olduğunu unutmayın.

    Android ve IOS sistemler için pek çok casus yazılım var. Bu yazılımlar kişinin lokasyonunu, sms, arama ilgilri gibi pek çok bilgiyi size sunar.

    Android için casus yazılımlar:

    • Cell Tracker

    • Children Tracker

    IOS için (iPhone) GPS Location Tracker uygulaması casus yazılımlara örnek verilebilir.

    Bu uygulamalar ile cep telefonu sahibinin konumu bulunabilir.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Teşekkür ediyorum.İşe yararsa burada paylaşacağım.

      cakabu cakabu (1)