cepfix.com güvenilir bir site mi?

Cepfix'e Telefonumu yollarsam ne olur güvenmeli miyim bu siteye?

darkcrak darkcrak (5168)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Cepfix Kapınıza kadar gelip bozulan telefonunuzu teslim alyor ve tamir olunca geri teslim ediyorlar MNG ile anlaşmalılar ve cihazlarını ücretsiz olarak kapıdan teslim edebilir ve aynı şekilde teslim alabilirler.

    Telefonunuz tamirdeyken hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

    Cepfix,Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 1 yıl parça garantisi sunuyor.

    En uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sağlıyorlar.

    Bu siteye güvenmelimisiniz. Okuduğum yorumlara göre çoğu müşterileri mutlu ve memnunlar

    Çağrı Merkezi: 0850 532 0712 (09:00-18:00)

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ek olarak; Cepfix güvenilir sitedir. Kurumsal ve bireysel hizmet sunmaktadır.  Telefonunuzu gönderebildiğiniz gibi yerinde tamir hizmeti de vardır. Samsung, Genpa, Hepsiburada gibi şirketlerle çözüm ortağı olarak çalışmaktalar.

      murat murat (12492)