Çevirmeli ağ hatası

Karşıdaki bilgisayar bir Çevirmeli Ağ bağlantısı sağlayamıyor. "Parolanızı inceleyip tekrar deneyiniz" hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltirim ?

buse01 buse01 (0)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şu yerlerde hata yapmış olabilirsiniz ;

    1-Kullanıcı adı ve şifresini doğru yazdığınızdan emin olun.

    2-Uç birim penceresini doğru kullandığınızdan ve F7 butonuna zamanında bastığınızdan emin olun.

    3-Bilgisayarınızda Denetim Masası (Control Panel ) , Ağ ( Network ) içerisinde TCP/IP Çevirmeli Bağdaştırıcı (Dial-up Adapter) ve Çevirmeli Ağ (Dial-up Networking) ın yüklü olduğundan emin olun.

    3. adımdaki bileşenler yüklü ise bu bileşenleri kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Saygılarımla...

    taha6161 taha6161 (-99453)