Check Point Application Control programımın engellediği sayfaları açmak

Page Blocked

Access to kure.tv is blocked according to the organization security policy.

Category: Media Streams

Click here to report wrong category

For more information, please contact your helpdesk.

Reference: 79FF17DE

Check Point Application Control programımın engellediği sayfaları açmanın engellediği sitelere girmenin bir yolu- yöntemi var mı ? Programı bilgisayara kuran engeli aştığımı anlamasın . Googlede soruma ayrıntılı cevap bulamadım. Dns değiştirmeyi denedim. işe yaramadı.

efe efe (65)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Muhtemelen Check Point Application Control  programının engellediği sayfalara girmenin bir yolunu bulamayacaksınız. Check Point oldukça iyi bir güvenlik yazılımıdır. Büyük olasılıkla  Zenmate ve diğer VPN kaynaklarına erişim de yasaklanmıştır.

    Bilgisayarınız Check Point uygulaması üzerinden internete çıktığından yapacağınız her işlem sunucu denetiminde olacaktır.  VPN yazılımlarını deneyin ama şansınız düşük.

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

      zanmete programını denemiştim işe yaramadı programı karşı taraf farketmeden bilgisayardan kaldırmanın bir yolu yok mu? Denetim masası program ekle kaldır kısmındaki listede bulamadım programı

      efe efe (65)