CHIP Online internet sayfasında reklam sekmesi

Merhaba;

Benim bir takıntım var okuduğum şeyin üzerine basılı tutarım (yazı mavi olur) CHIP Online'da onu yapıyordum elimi çektim reklam sekmesi açtı herhangi bir şey olurmu? Sayfa yüklenme aşamasındayken kapattım.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    CHIP Online güvenilir bir site, herhangi bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen Google reklamlarından biridir. Ama yinede için rahat etmiyorsa bir antimalware yazılımıyla taratabilirsin sistemini

    omercik omercik (9418)