Chkdsk komutu uygulaması işe yaramadı, ne yapabilirim?

PC kapatıp açtığımda yükleme olan kısımda şöyle bir sıkıntı yaşıyorum 'to skip disk checking press any key within 2 second'' sonra ise söyle yazıyor ''scanning and repairing drive (C:) ve pc açılıyor chkdsk uygula dediler 2 kere uyguladım fakat yine aynı hatayı alıyorum neden olabilir var mı öneriniz?

demirci23 demirci23 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DISM onarım aracını kullanmayı deneyin. HD Tune ile bad sector taraması yap.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      dediğinizi yapmama gerek kalmadı valorant oyunuyla alakalı olmuştu ilk başta sıkımtı sildim düzeldi yardımınız için teşekkür ederim Aynı hatayı yaşayanlar da en son yüklediği oyuna dikkat etmelerini öneririm

      demirci23 demirci23 (1)