Chomar Antivirüs nedir? Chomar nasıl kullanılır?

Chomar Antivirüs nedir?

Chomar nasıl kullanılır?

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chomar Antivirüs nedir?

    Chomar Antivirüs Türkiye'de üretilen ilk yerli antivirüs programıdır.Chomar Antivirüs %100 yerli imkanlarla üretilen ilk virüs programıdır.Chomar Antivirüs gerçek zamanlı koruma sağlayabilen; Virüs, Malware,Internet,E-posta gibi çeşitli alanlarda koruma sağlayabilen antivirüs programıdır.Malware hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

    Chomar Antivirüs programı aşağıdaki konularda kullanıcılarına güvenlik sağlayabiliyor.

    • Gerçek zamanlı dosya koruması
    • Antivirüs ve Malware koruması
    • USB, MicroSD gibi harici medya belleği koruması
    • İnternet Koruması
    • E-posta Koruması

    Chomar Antivirüs hangi platformlarda kullanılabiliyor?

    • Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 işletim sistemleri için indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.
    • Android mobil işletim sistemi için indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

    Uygulama şuanda iOS işletim sisteminde yer almıyor, ancak yakın zamanda iOS destekli uygulamada tanıtılacaktır.

    Chomar Antivirüs programı ücretli mi?

    Chomar Antivirüs ücretli bir programdır. 30 gün boyunca ücretsiz versiyonu bulunur. 30 gün sonrasında program sizden lisans almanızı talep edecektir. Chomar Anti-Virüs'ün iki farklı versiyonu bulunmaktadır, bunlar;

    • Chomar Anti-Virus 69 TL 1 PC 1 YIL
    • Chomar Internet Security 89 TL 1 PC 1 YIL

    Chomar Anti-Virus ile Chomar Internet Security arasındaki fark nedir?

    Chomar Internet Security daha kapsamlı güvenlik hizmeti sunmaktadır. Internet Security versiyonu Anti-Virus paketindeki özelliklerin tamamını sunmasının yanı sıra ekstra olarak Internet ve e-posta koruması da sağlamaktadır.

    Chomar nasıl kullanılır ne nasıl indirilir ?

    Chomar Anti-Virus veya Chomar Internet Security paketlerini buradaki linke tıklayabilirsiniz. Linke tıklamanın ardından ilgili paketin altındaki ücretsiz indir linkine basarak indirmeyi başlatabilirsiniz. (30 Gün ücretsiz sonrası paralı)

    Programı indirdikten sonra ilk olarak Güncelleme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.Güncelleme işlemleri bittiğinde bilgisayarınızı taratabilir ve bulunan zararları temizleyebilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

    • 920 MB mı? Çok değil mi yahu... hakan 7 yıl önce
    • @hakan hocam evet bu boyut gerçekten çok büyük.Ancak şuna dikkat ettim, tüm sürümler için tek bir linkin içinde verilmiş gibi.Aynı linke yönlendiriliyor.Sanırım şimdilik böyle yaptılar ileride sürümleri ayırdıklarında boyutta azalacaktır diye düşünüyorum. ismailsarp 7 yıl önce
    • @ismailsarp olabilir. Dilerim devamlılığı olur hakan 7 yıl önce
    • @hakan hocam 3 yıl sonra güncelledim konuyu. Artık sürümleri ayırmışlar ve farklı indirme linklerine koymuşlar. Bu durum boyuta da yansımış görünüyor ki paketin boyutu 600 MB civarlarına düşmüş. ismailsarp 3 yıl önce