chorome da video tam ekran sorunu

chrome da bazı sitelerde video tam ekran tuluna basmama rağmen tam ekran olmuyor flash player eklenti olayını denedim olmadı nasıl yardımcı olabilirsiniz mesela amara.org bu sitelerden biri

hcy043 hcy043 (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    öncelikle tarayıcınızın adres çubuğuna chrome://plugins yazın ve enter tuşuna basın.Chrome üzerinde yüklü olan bileşenler burada görüntülenecektir.Adobe Flash Player seçeneğinin Güncelleme olup olmadığına bakın ve ayrıca Çalışmasına her zaman izin ver seçeneğini seçerek tekrar deneyin.

    Chrome tarayıcısında Adobe Flash Player yerleşik olarak gelir ve kullanıcı kurulumuna gerek duyulmaz.Bu sebeple Adobe Flash Player yüklenmesine gerek olmayacaktır.

    Son çare olarak Chrome tarayıcısını tamamen silerek tekrar kurmayı deneyebilirsiniz.Chrome tarayıcısını ardından kalıntı bırakmadan silmek için Program ekle kaldır üzerinden silmenizin ardından "C:\Users\[KullanıcıAdınız]\AppData\Local\" bölümündeki Google klasörünü silin ve arından Chrome tarayıcısını tekrar yükleyin.Tekrar yüklemenizin ardından Chrome tarayıcısı fabrika ayarları ile açılacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)