Chromadobe.x86_64.exe virüsü

Facebook üzerinden yayılan ve pek çok antivirüs tarafından tespit edilemeyen Chromadobe.x86_64.exe dosyası içinde trojan barındırıyor. Virüslü dosya http://fb-videolar.info/videoz.html adresi üzerinde host ediliyor.

Chromadobe.x86_64.exe  virüsü nasıl temizlenir aşağıda bulabilirsiniz

cemkara cemkara (4215)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook üzerinden yayılan virüs Chromadobe.x86_64.exe  dosyasının içinde bulunuyor. Virüsü şu antivirüs programları tespit edebiliyor:

    AVG Generic_vb.ZK
    Ad-Aware Trojan.Generic.11310760
    Agnitum Trojan.DL.VB!Tkj75fzUwpw
    AntiVir TR/Kilim.K.5
    Avast Win32:Dropper-gen [Drp]
    BitDefender Trojan.Generic.11310760
    CAT-QuickHeal TrojanDownloader.VB.g3
    Comodo UnclassifiedMalware
    ESET-NOD32 Win32/TrojanDownloader.VB.QML
    Emsisoft Trojan.Generic.11310760 (B)
    Fortinet W32/VB.BKUQ!tr.dldr
    Kaspersky Trojan-Downloader.Win32.VB.bkuq

    Kingsoft Win32.TrojDownloader.VB.bk.(kcloud)
    McAfee RDN/Generic Downloader.x!kj
    Microsoft Trojan:Win32/Kilim.K
    Panda Trj/CI.A
    Sophos Mal/Generic-S
    Symantec Trojan.ADH.2
    Tencent Win32.Trojan-downloader.Vb.Dvzt
    TrendMicro TROJ_GE.CDF30B01
    TrendMicro-HouseCall TROJ_GE.CDF30B01
    VIPRE Trojan.Win32.Generic!BT

    Virüs facebook üzerinden Hibir vicdan ya valle onlr ffNUZ düşünmezlr nasl etkienir bu insnlar vr izleri. ffNUZ Hiç umurumda değil FxlTWGkTflAHgm8  ve Br testee y d duymuş ab Nedesin b6O3S b yayınları kaldırın. T2tocqJZ6BFwvWy

    gibi okuması ve anlaması zor mesajlar ile yayılıyor.

    Linke tıklayan kişiler http://fb-videolar.info/videoz.html  adresi üzerinden  Chromadobe.x86_64.exe adında virüslü bir dosya indiriyor.

     Chromadobe.x86_64.exe facebook virüsünü temizlemek için şunları yapın:

    1. Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır? ile bilgisayarınızı taratın. Emsisoft Anti-Malware yine ücretsiz bir virüs temizleme programıdır.

    2. Facebook virüsü nasıl temizlenir?

    linkinde anlatılanları aşama aşama yapın.

    cemkara cemkara (4215)