Chrome 32.0.1700.102 güncellemesinde neler var?

Chrome  32.0.1700.102 güncellemesi yayınlandı. Google Chrome  32.0.1700.102 güncellemesinde hangi hatalar giderildi? Google Chrome  32.0.1700.102 güncellemesinde yeni neler var?

murat murat (12492)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Chrome  32.0.1700.102 versiyonu Windows, Mac ve Linux için yayınlandı.

    Google Chrome  32.0.1700.102 güncellemesinde şunlar var:

    • Tam ekran modundan çıkıldığında Mouse imlecinin kaybolma sorunu düzeltildi.
    • Chrome içerisine Sürükle Bırak ile aktarılan dosyalar dügün çalışmıyordu. Düzeltildi.
    • Quictime eklentisi Chrome'u çökertiyordu. Düzeltildi.
    • Google Chrome sayfalar yanıt vermiyor sorunu düzeltildi.
    • Trackpad kullanan bilgisayarlar kaydırma çubuğu ile ilgili sorunlar yaşıyorlardı. Giderildi.
    • Kaydırma çubuğu combobox'larda  düzgün çalışmıyordu bu sorun çözüldü.
    • Minimize edilmiş CSS dosyalarında sorun çıkartıyordu. Bu sorunda çözüldü.
    • 14 adet yeni güvenlik yaması eklendi.

    Google Chrome'u nasıl güncellerim?

    Tarayıcıdaki Chrome menüsünün rengi yeşil Update Chrome, turuncu Sync error veya kırmızı  olursa güncellemeler vardır. Güncellemeyi uygulamak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

    1. Tarayıcı araç çubuğundaki Chrome menüsünü tıklayın.
    2. Google Chrome'u Güncelle'yi seçin.
    3. Görüntülenen onay iletişim kutusunda Yeniden başlatı'ı tıklayın. Tarayıcı açık sekmeleri ve pencereleri kaydeder ve yeniden başladığında bunları otomatik olarak yeniden açar. Hemen yeniden başlatmak istemiyorsanız, Şimdi değil'i tıklayın. Tarayıcınızı bir sonraki başlatışınızda, güncelleme otomatik olarak uygulanacaktır.
    murat murat (12492)