Chrome 71 ne zaman çıkacak?

Bendeki Google Chrome sürümü şuan 70.0.3538.110

1 aydırda yeni güncelleme gelmedi..

metam metam (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Güncelleme takıntın varsa Chrome Canary kullanabilirsin. Sık sık güncelleme geliyor.

    Chrome Canary nedir? Google Chrome'dan ne farkı var?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bunda beta sürümlerde oluyor. Ben hatasız ne zaman çıkar demiştim. metam 5 yıl önce
    • Valla Google da çalışmadığım için bu soruna "bilmiyorum" cevabını vermek zorundayım. Hiçbir forum sitesinde de "şu tarihte çıkacak" gibi bir cevap alamayacaksın emin ol :) @metam omercik 5 yıl önce
    • Güncelleme takvimi vs. demiştim ya .dd metam 5 yıl önce

    Şuan güncel Chrome sürümü 70.0.3538.110

    Chrome Beta 71 (71.0.3578.64) for Android 20 Kasımda Google Play'de yerini aldı. PC ve MAC için Chrome 71.0.3578.62 sürümü beta olarak bulunuyor. Bu tür güncellemelerde net bir takvim olmaz. Şu tarihte çıkacak diyemezler.

    hakan hakan (15424)