Chrome açılış sayfasında sık kullanılan web sayfaları

Chrome açılış sayfasında yada sonraki tab sekmelerinde sık kullanılan web sayfaları altta 6 yada 8 kutucuk olarak sayfanın altında konumlanıyorlar, ben bunları tek tek silmek yada hepsini birden silmek yerine sayfamda bu özelliğin hiç olmamasını istiyorum. Bunu nasıl ayarlaya bilirim?

redstar redstar (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    önce AdwCleaner indir

      http://www.gezginler.net/indir/i/18650/ tarattır sonra cherome ayarlarını sıfırla yine olmasa yerleşik bir virüs var demektir onun işlemleri biraz daha uzun olmasa yaz onuda yazarım size

    candan candan (4301)