Chrome Adobe Flash Player Nasıl Etkinleştirilir ?

Google Chrome ' da Adobe Flash Player yüklü olduğu halde çalışmıyor ?

turansmsk10 turansmsk10 (-78)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eklentiler sayfasını açmak için adres çubuğuna chrome:plugins yazın.

    Adres çubuğuna chrome:plugins yazın

    Açılan eklentiler ekranında, Adobe Flash Player listesini bulun. Durumunu (Etkinleştirilmiş veya Devre Dışı) kontrol edin.

    Adobe Flash Player durumunu kontrol edin

    Etkinleştir'e tıklayın.

    Etkinleştir'e tıklayın

    Flash Player'ın her zaman çalışmasına izin vermek için Her Zaman İzin Verilir'i seçin.

    Her zaman çalışmasına izin verilir seçeneğini seçin

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)