Chrome APK güncelleme hatası

Merhaba, search engine app olarak chrome kullanıyordum. Daha sonra (1 2 ay önce) güncelleme gelmişti. İşte yükleyeyim dedim, indirildi ancak imdirme bittikten sonra yükleme işlemi tamamlanmadı. Hata veriyor, ve system web viewer'de de aynı durum geçerli diğerlerinde sorun yok güncelleniyor. İnternette yazan olası tüm çözümleri denedim galiba {chrome ve google play önbelleklerini temizleme, chrome u silip (sistem uygulaması olduğundan sadece günxelleme kalktı) tekrar güncelleyememe :D, hesapları değiştirme...} Başka ne yapabilirim bilmiyorum, sorun nedir acaba

nssterra nssterra (1)
5 yıl önce sordu

  • Tam hatayı yazar mısın? Bir de mümkünse ekran görüntüsü koy murat 4 yıl önce
  • Ne yaptıysam Chrome güncellenmiyor kısacası hocam, apk indirdim yine yüklenmedi. nssterra 4 yıl önce
  • Bir de" android system web wiever" de aynı sorun var diğerleri normal güncelleme yüklenebliyor nssterra 4 yıl önce
  • @murat abi sana yazmak istemiş sanırım darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Telefonun marka ve modeli nedir, Android sürümün nedir? Önceden Asus bir telefonda benzer bir sorunla karşılaşmıştım.

Önce Android System WebView apk sını güncellemeyi deneyebilirsin. Daha sonra Chrome güncellemesini yapmaya çalış bakalım. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-system-webview/

Ek: Telefonu sıfırlamayı denedin mi? yukarıdaki işlemlere rağmen düzelmediyse telefonu sıfırlaman gerekebilir.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

  • Htc m9ew, indirdim yine aynı sorun yüklemedi hocam nssterra 4 yıl önce
  • Ayarları aç ve google play store yi bul ve veriyi sil sonra uygulamayı aç ve hesabına giriş yap ihtimal veremem ama denemekte fayda var @nssterra darkcrak 4 yıl önce
  • @darkcrak denedim onu ama hesaptan çıkış yapmadı zaten olmadı da :/ nssterra 4 yıl önce
  • @hakan telefonu sıfırlamak için çok veri yedeklemem lazım o da zamanımı hayli alır buna girmek istemedim abi nssterra 4 yıl önce
  • @nssterra baya baktım senin için. Uygulamama verilerini filan da silmişsin. Benim nette bulabildiğim çözümler ve aklıma gelenler bunlar kardeşim. hakan 4 yıl önce
  • Tekrar teşekkür ederim @hakan Abi yazılımsal hatadır heralde nssterra 4 yıl önce
  • @nssterra öyle görünüyor açıkcası. Android de hata giderme de zor. Çok fazla yapabileceğin bir şey yok. Can sıkıcı. hakan 4 yıl önce