Chrome ayarlar açılmıyor

Chrome'da ayarlar'a seçeneğine tıkladığımda ''yükleniyor''da kalıyor.

ve geçmişide temizliyemiyorum. Yardımcı olursanız güzel olur.

hsn59 hsn59 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tamamen kaldırsan (uninstall etsen) ve yeniden yüklesen nasıl olur?

    Revo Uninstaller programıyla kaldırmak daha temiz olur. Artıklarıda temizler (Temiz kaldırım yapmak daha sonra temiz kurulum yapılmasını sağlar; daha iyi sonuç ortaya çıkarır.).

    Revo Uninstaller Pro (30 Gün deneme) download (tıkla)

    Revo Uninstaller (Ücretsiz) download (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Virüs problemi olabilir. Antivirüs programın ile derin bir tarama yaptıktan sonra ayrıca Malwarebytes ve Adwcleaner taraması yapmanı tavsiye ederim. Site içinde arar isen bu programları bulabilirsin. temmuz 9 yıl önce
    • Dediklerinizi yaptım ama sonuç aynı virüslerin bir çoğunu temizledi programlar ama chrome sorunu aynı başka bir çözüm yokmudur. hsn59 9 yıl önce
    • Chrom'u tamamen kaldırarak (uninstall ederek) yeniden kursaydın. Yaptınmı bunu? temmuz 9 yıl önce
    • evet kaldırdım chrom'u programlarla virüsleri temizledim.chromu tekrardan kurdum yine açılmadı ayarlar seçeneği verdiğiniz programıda denicem. hsn59 9 yıl önce