chrome bu siteye ulaşılamıyor hatası

chrome dan internete giriş yapıyorum sürekli bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum. youtube giriyorum bütün yazılar sola yapışmış bir şekilde açılıyoru sayfa videolar gözükmüyor ve açılmıyor. anti-malware yi indirdim taradım olmadı hitman ı indirdim taradım olmadı chrome sildim olmadı uzantılar zaten boş. youtube'a hotspotu açtıktan sonra girebiliyorum hotspotsuz girdiğimde yazılar sola yatık giriyor.bu eziyetten kurtarın lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum

balimt balimt (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Farklı tarayıcı (IE, Edge, Firefox vs) kullanarak denedinmi? Denemediysen dene ve eğer bu tarayıcılar ile aynı problem yaşanmazsa Chrome tarayıcısını kaldırırsın (tam kaldırma.. sorarsın) ve yeniden yükleyebilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      farklı tarayıcılarda böyle bir problem yok. chrom u tamamen kaldırıp yükledim sorun halloldu teşekkür ederim

      balimt balimt (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Geçmiş olsun temmuz 7 yıl önce