Chrome Çok Fazla Donuyor

Chrome çok fazla donuyor ve kasıyor daha önce böyle bir sorun yoktu arama yaparken sekme açarken bu tür şeyler çok oluyor

abdulbaki abdulbaki (75)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Chrome üzerinde eklenti yüklü mü?

    Google Chrome eklentileri Google Chrome'u yavaşlatabilir. Bu sebepten gereksiz eklentileri kaldırmanız gerekir.

    Önerim Google Chrome'u sıfırlamanız. Eğer sıfırladıktan sonrada hâlâ Google Chrome yavaş ve donmaya devam ediyorsa başka tarayıcı kullanmanızı öneririm. Örneğin Firefox tarayıcısını deneyebilirsiniz.

    Sistem kaynaklarınız yetersiz geliyor olabilir. Malum Google Chrome son güncellemelerden sonra oldukça yavaşladı. Flash içeren sayfalarda donmalar hemen hemen herkeste oluyor.

    Google Chrome'u sıfırlamak için: Google Chrome nasıl sıfırlanır?

    hakan hakan (15409)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bir tek İDM var eklentilerde sistem özelliklerimde yüksek ama sağolun sıfırlayacam abdulbaki 7 yıl önce
    • Chrome son güncellemeler ile baya hantallaştı. Ben de benzer sorunlar yaşamaya başladım açıkcası. hakan 7 yıl önce

    Tarayıcılarda bu sorun olabiliyor güncelledikçe ram işlemci yetmeyebiliyor benimde firefox çok donmaya başlamıştı google chrome kullanmaya başladım şu anda donma yok operayı deneyebilirsin.

    ardahd ardahd (631)
    7 yıl önce cevaplandı

    • operanın hızı nasıl abdulbaki 7 yıl önce
    • bir sorum daha var operada çerezler ve yerel depolamada yerel verilerin atanmasına izin ver şeçeneği seçili bu ne anlama geliyor ben bunu 3. parti çerezleri ve site verilerini engelle yapsam ne olur abdulbaki 7 yıl önce
    • Eskiden opera kullanıyordum hızı iyiydi takılma sorunu falanda yaşamıyordum.O çerezler hakkında pek bilgim yok. ardahd 7 yıl önce