Chrome'da anket doldurdum. Adres, telefon gibi bilgiler girdim. Bir sorun yaşar mıyım?

Merhabalar

Chorme tarafından bir anket geldi ankette Apple telefon 25 TL diye yazıyordu anketi doldurdum e-mail telefon ev Adresimi verdim akabinde kredi kartı numaramı istediler O anda ayıktım kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgi vermedim ev adres telefon email vermem bir sıkıntı oluşturur mu

Ne yapmalıyım Yardımcı olursanız çok sevinirim

İyi günler, iyi çalışmalar

cantan cantan (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Hayır bir sıkıntı oluşmaz, 25 TL'ye kimse kimseye telefon vermez.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Kredi kartı bilgisi vermediysen bir sorun yaşamazsın. Sadece mail adresine spam emailler gelebilir. Bunun dışında bir sorun olmaz. Kesinlikle anket türü uygulamalarda kredi kartı gibi bilgilerinizi paylaşmayın.

      murat murat (12492)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Gelen spam mailleri nasıl iptal ederim cantan 4 yıl önce
      • Gmail vs kullanıyorsan spam olarak işaretlemen yeterli. murat 4 yıl önce