Chrome'da bir çeşit virüs var

Merhabalar Google Chrome'umda bir çeşit reklam virüsü var. Sanırım bazı sitelerde açık seçik reklamlar çıkıyor hiç hoş değil. Mcafee ile taradım malwarebytes-anti malware ile taradım sonra adw cleaner ile tekrar taradım. Adw cleaner bir sonuç buldu onu temizledim diğer virüs tarayıcılarından bir sonuç almamıştım sonra chromu kaldırıp tekrar indirdim ama sonuç gene aynı gene aynı biraz baş ağrıtıcı bir şeye benziyor nasıl kurtulabilirim bir yolu varmıdır mozilla gibi diğer tarayıcılarda olmuyor sadece chromeda oluyor lütfen yardım edin.Teşekkürler.

darklord darklord (1)
9 yıl önce sordu

  • Eklenen resimler, soruna dair bir fikir vermediğinden ve görüntü kirliliği yaptığından kaldırılmıştır. hakan 9 yıl önce
  • hakan kardeş anlatıyordu sanırım birinde chromedaki hali diğerinde mozilladaki hali vardı reklamların nasıl olduğunu gösteriyordu felan darklord 9 yıl önce

Toplam 5 Cevap

sorunuzu detaylı yazarsanız yardıcı olmaya çalışacam size chrome ilk açılışta direk  reklam sayfasımı geliyor  gelen sayfa  haberpress mi portal sepetimi  veya başka taryıcı ismini yaz  şimdi sorduğun soruyu düzelterek yeniden gönder  cherome ayarlara gir  bu kullanıcıyı sil de   birde  yukarda arama kutusuna google yaz çıkan sayfada üssten ikinci çıkanı mausla  masa üstüne sürükle bırak eski tarayıcıyı sil

emir38 emir38 (-4995)
9 yıl önce cevaplandı

    chrome ilk açılışta gelmiyor bazı web sitelerinde karşıma çıkıyor bu reklamlar haberpress veya portal sepeti olduğu hakkında bir bilgim yok malesef sorun resimlerde belirttiğim gibi

    darklord darklord (1)
    9 yıl önce cevaplandı

      ÖNCE AYARLARA GİRİN

      DAHA SONRA UZANTILARA

      UZANTILARDAKİ HERŞEYİ KALDIRIN,

      BÖYLECE TÜM VİRÜSLER SİLİNECEKTİR.

      NOT= Her Chrome'ye Girişinizde Yapın

      kralfenerkan kralfenerkan (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • bende uzantılar gözükmüyor malesef yani uzantı yok baktım Maalesef hiç uzantınız yok :-( Galeriye göz atmak ister misiniz? yazıyor sadece darklord 9 yıl önce
      • o zaman sizde başka virüs var eset ile taramanızı tavsiye ederim kralfenerkan 9 yıl önce

      Arkadaşım Google ayarlardan Google yi resetle olur ben dede (olmustu önemli bilgileri unutma)

      burak12 burak12 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Denetim Masasından bilmediğin programları kaldır.

        enes7534 enes7534 (13)