Chrome'da Eşitleme Sürekli Duraklatıldı Diyor

Bilgisayarda Chrome Tarayıcı'nın yeni versiyonunu yükledim Şuanda Google'a girerkende gmail hesabımın sürekli açık kalmasını istiyor Ben açık kalmasını istemiyorum ve kapatıyorum o zamanda eşitlemeyi duraklatıyor. Eskiden böyle bir sorun yoktu eşitlemek için gmail hesabımızı girdiğimizde ayarlar ve yer imleri yüklemek, eşitlemek için açık kalıyor ama Google'da kapalı kalıyordu. Bu durumu nasıl eski haline getirebilirim

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eşitleme tamamlanana kadar Google açık kalsın, ne mahsuru var? :)

    Ayarlar> Gelişmiş sekmesi altında:

    Ve;

    Chorme tarayıcıyı yada windowsu yeniden başlat.

    Google Hesabını aç> Oturum açma ve güvenlik> Hesaba erişimi olan uygulamalar> Uygulamaları yönet> Google uygulamaları

    temmuz temmuz (12505)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Önceki verilerin eşitlemesini bir kaç dakika içinde bitiriyor zaten günlerce eşitleyecek hali yok. Chrome gmail hesabının açık kalmasını istemesinin nedeni gelecekteki yer imleri ve ayarlardaki değişimleri kaydetmek, soruda da belirttiğim gibi önceden chrome tarayıcısında açık kalırken Google'da hesabım kapalı kalabiliyordu bende bu hesap durumunu eskisi gibi ayırmak istiyorum. @temmuz lion 5 yıl önce
    • Mesajım alt kısmına yeniden bak. @lion temmuz 5 yıl önce
    • Chrome'un ayarlarının bozulduğunu düşünmüyorum sebebi dün format attım formattan sonra sitesinden indirip kurdum bide çift işletim sistemi kullanıyorum chrome'daki bu durum diğer işletim sisteminde de aynı şekilde eşitlemeyi kesiyor ( işletim sistemleri windows 7 ve window 10 ) @temmuz lion 5 yıl önce
    • Öyleyse küçük şeyleri dert etme, böyle kullan. Yine Google kapalı tutarsın ve arada eşitleme olması için açarsın sonra yine kaparsın. Yada Google hesabında ayarlardan Chrome erişimini (bağlantısını) kaldır @lion temmuz 5 yıl önce
    • Google hesabı ayarları ile alakalı bir görüntü ilave ettim, yeniden bakarsın @lion temmuz 5 yıl önce
    • Haklısınız mecbur öyle yapacaz artık, cevaplarınız için teşekkürler ツ @temmuz lion 5 yıl önce
    • Google hesabından Chrome erişimini kaldırmayı denedinmi bilmiyorum. İstersen onuda denersin. Mesajımın altında görüntü paylaştım, baktınmı bilmiyorum @lion temmuz 5 yıl önce
    • Ama o şekilde ayarlarsan herhalde eşitlemelerde yapılamaz. Ona göre düşünmelisin @lion temmuz 5 yıl önce
    • Yeni gördüm son resmi şimdi uyguladım ama durum gene aynı değişen birşey olmadı @temmuz lion 5 yıl önce
    • Öyleyse dediğim gibi ve seninde dediğin gibi yaparsın. Kolay gelsin @lion temmuz 5 yıl önce

    Google "Tek hesap, tüm Google hizmetleri" mantığında çalışıyor. Buna Chrome'u da dahil etmiş herhalde. Çünkü ben de Chrome'da oturum açtıktan sonra otomatikmen bütün Google hizmetlerinde de oturum açtı. Bu bir sorun olmadığı için çözümü de yok. Mecbur böyle kullanacaksın.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Anladım teşekkürler cevabınız için lion 5 yıl önce