Chrome'da Google hesabıma giremiyorum

Virüs temizleme yaptım.  Chrome da ve YouTube da Google hesabımın ölümünü açamıyorum.  Hesabımı giriyorum ama ileri tuşuna basmiyor . Virüs görünmüyor ama malwarebytes uygulaması sürekli website blocked uyarısı veriyor ne yapmalıyım? Acil lütfen.

edagezgins55 edagezgins55 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Google Chrome'u sıfırmayayı denemelisin.

    Google Chrome'u aç.  Adres satırına (yukarıda https://uzmanim.net/soru... gibi web sitelerinin adreslerinin olduğu yere)  şu kodu kopyala ve enter tuşuna bas:

    chrome://settings/reset

    Burada Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin tıkla. Çıkan mesajı onayla.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bu sorunu 4-5 gündür ben de yaşıyordum bazen. Aniden YouTube hesabından çıkış yaptığını fark ettim. Önemsememiştim ama anlaşılan daha fazla kişiyi de etkiliyor. Biraz araştırıp belli çözüm önerilerinin olduğu video yapacağım.

      omercik omercik (9418)