Chrome'da IDM bu videoyu indir yazısı çıkmıyor. Chrome IDM çalışmıyor nasıl düzeltirim?

Chrome tarayıcıdan YouTube'a girip Internet Download Manager ile bir şey indirmek istemiştim ama videonun üstünde "bu videoyu indir" yazısı çıkmıyor. Chrome'da idm integration module çalışmıyor sanırım bunu düzeltmenin bir yolu var mı? Ayrıca Chrome tarayıcıdan uzantılar bölümünde de IDM Integration Module eklentisini göremiyorum.

IDM Chrome eklentisi etkinleştirmek için ne yapmalıyım?

sevgikilinc sevgikilinc (22)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

      Bende mi problem var bilmiyorum ama Chrome 67. sürümünde @temmuz hocamın verdiği "idm chrome eklentisi" linkinde yer alan yöntem çalışmadı. Chrome, harici bir kaynaktan uzantı yüklenmesine artık izin vermiyor olsa gerek. İnternette kısa bir araştırma yaparak idm bu video dosyasını indir yazısı çıkmıyor sorunuyla alakalı başka bir çözüm buldum. Aşağıda anlattığım adımları uygulayabilirsiniz.

      IDM Chrome eklentisi etkinleştirme ve "bu video dosyasını indir" yazısı çıkmıyor çözümü:

      1. IDM chrome eklentisi indir linkine tıklayarak Chrome Web Mağazası'ndan IDM Integration Module sayfasına gidin.
      2. Gelen sayfadaki CHROME'A EKLE butonuna tıklayın ve IDM Integration Module Chrome tarayıcıya eklenmesini bekleyin.
      3. CHROME'A EKLENDİ yazısı çıktıktan sonra IDM chrome eklentisi etkinleştirme tamamlanmış demektir.

      Artık YouTube'dan video indirmeye çalışırken "bu video dosyasını indir" yazısı çıkacaktır ve sorunsuz bir şekide IDM ile dosya indirme yapabileceksiniz.

      omercik omercik (9418)