"Chrome"da reklam sekmesi problemini nasıl çözebilirim?

Chrome kullanırken 15-20 dakika aralıklarla kendi kendine yeni bir sekme açıyor ve o sekme genellikle " .ru " uzantılı bir sekme oluyor. Açılan sayfayı buldum; tamamı "worldmediarek.ru" ve sonra o sekme reklam sayfasına dönüşüyor. Tarayıcımı Chrome'dan bir başka tarayıcı yaptığım zaman sorun düzeliyor fakat Chrome'daki sorunu bir türlü çözemedim.

bugrra bugrra (1)
3 yıl önce sordu

  • @bugrra bu sorun ne zamandan beri baş gösteriyor? bl4lev 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarını adwcleaner ile tara ardından Mallwarebytes ile tara çıkan virüsleri temizle. Çokk eskiden benim bilgisayarımda da böyle bir sorun vardı ve bu antivirüs programları ile temizledim virüsü.

Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

darkcrak darkcrak (5168)