Chrome'da sadece 1 siteye nasıl şifre koyulur?

Chrome'de Youtube'a şifre koymak istiyorum ama sadece Youtube'a nasıl koyabilirim? Bazı uzantılar var ama onlar direkt chrome şifre koyuyor.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şöyle güzel bir eklenti buldum: https://blocksite.co/

    Burada eklenti ile sitelere parola koyabiliyorsun. Kullanımı basit ve güzel bir eklenti. Ücretsiz sürümde 6 tane siteyi şifre korumalı yapyabiliyorsun.

    1. Buradan Block site Chrome eklentisini indir: https://chrome.google.com/webstore/detail/blocksite-stay-focused-co/eiimnmioipafcokbfikbljfdeojpcgbh/related
    2. Daha sonra eklentinin Block sites bölümüden youtube.com u ekle.
    3. Password protection sekmesine git.
    4. Protect your preffered Blocksite options... ve Require password to access.. seçeneklerini işaretle
    5. Senden en az 5 karakter şifre isteyecek ve mail adresini isteyecek.
    6. Şifreyi gir mail adresine gönderilen linki tıkla.

    Artık Youtube'a girerken şifre isteyecek.

    hakan hakan (15424)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Güzel video konusu @alattin hakan 3 yıl önce
    • @hakan çektim yarına paylaşacağım alattin 3 yıl önce
    • teşekkürler uzun zamandır böyle bir uzantı yada program arıyordum teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce