Chrome'da videolar tam ekran olmuyor

Başlıktaki gibi Chrome'da videolar tam ekran olmuyor chrome://plugins den Flash Playeri devre dışı bıraktım, başta tam ekran oldu sonra tekrar olmamaya başladı. Devreye sokunca tekrar tam ekran oldu, geri eski haline döndü. Ama sorunu anlayamadım.

furkano furkano (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    [ÇÖZÜLDÜ] Konu sahibi Flash Player'ın çalışmasına her zaman izin ver seçeneğini işaretleyerek sorunu çözmüş.

    Farklı tarayıcılarda da sorun aynı mı?

    Google Chrome'u sıfırlamayı deneyebilirsin.

    Google Chrome nasıl sıfırlanır?

    Ek olarak sıfırlama sonucunda sorun devam ederse Google Chrome'u silip tekrar yükleyerek de deneme yapabilir misin?

    brsozl brsozl (1961)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Flash Player'in Çalışmasına her zaman izin ver seçeneğini işaretleyince çözüldü teşekkürler furkano 7 yıl önce
    • Sorunun çözüldüğüne sevindim. Cevabı düzenliyorum. Yanda yer alan Tik butonu ile onaylayabilirsiniz. brsozl 7 yıl önce