Chrome'da zaman zaman takılmalar

Merhaba;

Opera'da hiçbir şekilde takılma yaşamazken Chrome'da takılmalar yaşıyorum. Mesela diğer sekmeye tıkladığımda ilk başta bekliyor (1-2 sn.) sonra açıyor. Solucan falan mı var diye şüphelenip Avast Free Antivirüs ile taratıyorum. Hiçbirşey yok. Ayrıca Chrome takıldığı zaman PC de takılabiliyor (Nadiren de olsa takılıyor).

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome çok fazla RAM tüketen bir program. Bilgisayarındaki RAM'e bağlı olarak takılması doğal bir şey, Opera daha hafif

    omercik omercik (9418)