Chrome de Twitter'dan bildirim gelmiyor

Takip ettiğim sayfaların twit bildirimlerini açmama rağmen başka bir sitede gezinirken bildirim gelmiyor. Tam olarak demek istediğim Chrome da iken köşede ve ya sağ sol üst köşelerden bildirim gelmesi gerekmiyor mu ? yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum.

-Teşekkürler

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

  • Telefon mu? Bilgisayar mı? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Söylemek istediğinizi anladım. Aslında siz takip ettiğiniz sayfaların bildirimini açtığınız zaman Twitter sizin hesabınıza bildirim gönderiyor, tarayıcıya değil. Hesabınızın Bildirimler bölümüne baktığınızda görürsünüz. Anlaşılan Twitter bu bildirimleri tarayıcıya göndermiyor. Yine fırsat bulduğumda deneyeceğim, şimdi böyle bir önbilgi paylaşmak istedim.

omercik omercik (9418)