Chrome dosya kötü amaçlı olduğu için yüklenemiyor hatası

    Toplam 2 Cevap

    Bir tane çözüm buldum alttaki adımları takip et

    Çözüm:

    1.Chrome yi aç.

    2.Ayarlara gir.

    3.Ayarlara girdikten sonra Ayarlarda ara kısmına "Gizlilik ve güvenlik" yazıp arat

    4.Yukarıda ok ile gösterdiğim gibi Senkronizasyon ve Google hizmetleri'a tıkla.

    5.Gelen ekrandan Gizli Göz Atma (sizi ve cihazınızı tehlikelerden korur)'u kapat alttaki resimdeki açık sen onu mavi değil de beyaz yap.

    6. Artık bu hatayı almazsın.

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

      Google Chrome son güncellemede bu ayarı değiştirmiş, hatta tamamen kaldırmış. Şu an için farklı bir çözümünü bulamadım. Bu nedenle Microsoft Edge gibi farklı bir tarayıcıdan o dosyayı indirsen daha iyi olur.

      omercik omercik (9418)