Chrome eklenti virüsleri nasıl temizlenir ?

Daha önce senkronize etmediğim bir gmail hesabımı pc'de chromeda açtım. Eklentilerimde benim eklemediğim bağlantılar mevcut. Örneğin The hot games (goo.gle) , Empire (goo.mx) , the hot pics (goo.gle) , Funny pictures (goo.mx) gibi birkaç tane eklenti var. Basınca kısa url hatası veriyor veya bunu mu demek istediniz diyerek arkadaş bulma sitelerine yönlendiriyor. Bunlar tam olarak nedir virüs mü? Öyleyse nasıl temizleyebilirim ? Ne zaman eklendiklerini görebilir miyim?

nec5 nec5 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarını adwcleaner ve Mallwarebytes ile tarayıp çıkan virüsleri temizleyebilirsin.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)