Chrome "Eklenti yüklenemedi" problemi nasıl düzeltilir?

Gogle Chrome tarayıcı sayfalarında bazı videoları izlemek istediğimde "Eklenti yüklenemedi" hata mesajıyla karşılaşıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

temmuz temmuz (12505)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    C:\Users\KULLANICI\AppData\Local\Google\Chrome\User Data içindeki "Pepper Flash" klasörü silinir ve bu şekilde "Eklenti yüklenemedi" problemi giderilir; izlenemeyen videolar yeniden izlenebilir hale gelir.

    Not: Silinen Pepper Flash kalasörünün silinmesinde hiçbir mahsur olmaz. Zira tarayıcı ilk açıldığında bu klasörü zaten yeniden oluşturacaktır.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba

      Başka bir yöntem olan çözüm ile de deneyebilirsiniz

      Çözüm;

      - Adres satırına chrome://plugins/ yazın

      - Gelen  Adobe Flash Player -Shockwave Flash eklentisini Devre dışı bırakın

      Umarım faydalı olmuştur...

      tahatugyan tahatugyan (1206)