chrome flash videoları oynatmıyor

Merhabalar. Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Benim sorunum; Format attıktan sonra chrome bazı flash videoları oynatır bazılarını oynatmaz oldu. Örneğin ; onedio.com isimli blog sitesindeki videoları chorome ile oynatamıyorum. Onun dışındaki flaş videoların bazısında sorunum yok ama bazı sitelerde yine aynı şekilde videonun yerleşik olduğu kısım ya tamamen siyah ekran şeklinde görünüyor ya da videonun olması gereken kısım boş gözüküyor. Explorer ile denediğimde aynı url'deki videoyu izleyebiliyorum.

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sevgiler...

yramazan yramazan (13)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    sorunum çözüldü kardeşim teşekkür ederim resmen insanlığa hizmet ediyorsunuz :)

    yramazan yramazan (13)
    9 yıl önce cevaplandı

      Chrome'da videolar ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız ilk yapmanız gereken Donanım hızlandırma özelliğini kaldırmak.

      Tabi Abode Flash Player'ın güncel sürümünü kullandığınızı düşünüyorum. Adobe Flash Player güncel değilse önce buradan Flash Player'i güncelleyin: Flash Player güncelleme

      Daha Chrome video surununun çözümü için şunu deneyin:

      1. Gösterilmeyen herhangi bir Flash Video olan sayfayı açın.
      2. Videonun üzerinde sağ tuşla tıklayın.
      3. Açılan menüden Ayarlar'ı seçin.
      4. Donanım hızlandırma özelliğini etkinleştir'in işaretini kaldırın.
      5. Google Chrome'u kapatın ve açın.
      6. Şimdi videoları test edin.

      Flash video sorunlarında genelde güncel olmayan ekran kartı sürücüleri de sorun çıkarabiliyor. Ekran kartınızın sürücününün güncel olup olmadığını da kontrol edin.

      murat murat (12492)