Chrome geçmişi saklı tutulmasını nasıl engelleyebilirim?

Merhabalar. Firefox da ayarlar kısmında "geçmişi asla hatırlamasın" ayarı var. Chrome'da ne yazık ki bu ayar bulunmuyor. Sorum şu; Chrome tarayıcısı da firefox tarayıcısındaki gibi yapılabilir mi? Herhangi bir kod, araç vs. var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

erhan23 erhan23 (10)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba Erhan, Chrome'da arama geçmişini devamlı olarak silecek bir uzantı var. Sürekli temizleyerek geçmişi boş tutabiliyor.

    Chrome Arama Geçmişi Otomatik Silme linkten videoya ulaşabilirsin.

    Chrome Arama Geçmişi Otomatik Silme için yüklemeniz gereken eklenti :  Clean Master: En İyi Chrome Önbellek Temizleyici

    damlakoc damlakoc (1391)
    2 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim, sağolun.. erhan23 2 yıl önce