Chrome Gizlilik Hatası

Chrome tarayıcısının adres çubuğunda arama yapmak istediğimde (örnekteki ekran görüntüsünde göründüğü üzere "test" araması yaptım) gizlilik hatası sorunuyla kaşılaştım.

Bu sorunu mailime gelen bir linke tıkladığımda da yaşıyorum. Varsayılan tarayıcım olan chrome ile açmaya çalışıyor ve yine bu hatayı veriyor sayfayı açmıyor. Linkleri kopyalayı Edge'de açıyorum.

Explorer ve Edge de böyle bir sorun yok. Chrome ayarlarından sıfırlandım olmadı, kaldırdım tekrar kurdum yine düzelmedi. Format atmadan önce de aynı hatayı alıyordum. Başka bir sebepten ötürü formatladım tekrar kurdum yine aynı hatayı aldım. Ve ben bu hatayı biosu güncelledikten sonra almaya başladım bununla bir ilgisi olabilir mi bilmiyorum ama yinede belirtmek istedim.

Sorunu nasıl çözeceğimi bulamadım. İnternette ki araştırmalarımda açılan sayfada güvenli olmasada ilerle (devam et) diye bir buton var. Bunda öyle bir butonda yok. Farklı bir sorun olduğunu anladım ve buraya yazmaya karar verdim.

Bu arada belirteyim tarih ve saatim doğru ve güncel.

Saygılarımla...

pinhan pinhan (142)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    • Linkteki adımların hepsi denendi ama sorun çözülmedi. pinhan 4 yıl önce
    • vpn kullanıp denedin mi ? krsn 4 yıl önce