Chrome Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı hata kodu 4: 0x80070005 -- system level

Google Chrome güncellemesi yaparken karşıma Chrome Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı  hata kodu 4: 0x80070005 -- system level hatası geliyor.  Google Chrome güncellenmiyor.  Chrome Güncelleme denetimi başlatılamadı  hata kodu 4: 0x80070005 -- system level hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı hata kodu 4: 0x80070005 -- system level hatası alıyorsanız yapmanız gerekenler şunlar:

    1. Google Chrome'dan çıkın. Tüm sekmeleri kapatın.
    2. Daha sonra Masaüstündeki ya da görev çubuğundaki Chrome simgesini sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştır seçeneği ile yönetici olarak çalıştırın.
    3. Daha sonra Chrome'da adres satırına:
      chrome://settings/help

      yazın ve enter tuşuna basın.

    4. Yönetici olarak çalıştırmak genelde  Chrome Güncelleme olup olmadığı kontrol edilirken bir hata oluştu: Güncelleme denetimi başlatılamadı  hata kodu 4: 0x80070005 -- system level hatasını çözer. Çözüm olmazsa aşağıdaki adımlrı uygulayın.

    5. Programlardan Google Chrome'u kaldırın.

    6. Firefox ya da Edge gibi bir tarayıcı ile Chrome'u yeniden indirip yükleyin.

    alattin alattin (16984)