Chrome güncellenemiyor

Chrome, Chrome güncellenemiyor diye uyarı veriyor.  Chrome Güncellenemiyor - Chrome en son sürüm güncellenemediği için yeni özellikler ve güvenlik düzeltmeleri cihazınızda bulunmuyor diyor ne yapabilirim?

Chrome güncellenemiyor

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Chrome güncellenemiyor hatası alıyorsanız önce Google Chrome'u kapatın. Daha sonra Chrome adres satırına şunu yazıp enter tuşuna basın:

    chrome://settings/help

    Bu ekranda Google Chrome otomatik güncelleme kontrolüne başlayacaktır. Varsa güncelleme yükleyecektir. Fakat yükleme aşamasında sorun olursa o zaman

    https://www.google.com/chrome adresine gidin ve Google Chrome'u yeniden indirin.  Yeniden indirip yüklediğinizde en son versiyon Chrome bilgisayarınıza yüklenecektir.

    hakan hakan (15409)