Chrome ile ilgili sorular

1-) Mağaza veya emlak sitelerine girdiğim zaman o sitelerin reklamı ikon olarak başka sitelerde çıkıyor bunu nasıl engelleyebilirim ?

NOT: Bilgisayarımda virüs yoktur Başka tarayıcı veya arama motorlarıda kullanıyorum onlarda da öyle bir durum yok yalnız chrome ile alakalıdır.

2-)Üyesi olduğum sitenin bir daha girdiğimde şifre ve e-mail istememesini nasıl yapabilirim ?

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1 - ) Aynı şey sadece Chrome için geçerli değil Firefox içinde geçerli bu bir virüs veya reklam yazılımı değildir Çerezler ile alakalıdır Chrome için kapatma yöntemi;

    Ayarlar>Gelişmiş Ayarları göster> Göz atma trafiğimle birlikte bir Do Not Track isteği gönder' kısmına tıkla.

    2 - ) Üye girişi yaptığın zman sağ üst köşede Şifre kaydedilsinmi kısmına Evet demen gerek.

    infinity infinity (402)