Chrome İnternete Girmiyor

Merhaba değerli uzmanlar. Başlıktanda anlaşıldığı gibi Chrome ile internete bağlanamıyorum. Explorerde hiç bir sorun yok. Sadece Chromede var bu sorun. Bütün virüs yazılımları ile tarattım sorun hallolmadı. Bağlantı birden geliyor sonra tekrar gidiyor. yardımcı olurmusunuz....

volkanka volkanka (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    "Google Chrorome'u özelleştirin ve kontrol edin" düğmesini (üstte, en sağda yatay paralel üç çizgi ikonlu) tıkla. Çıkan menüde "Ayarlar"ı ve çıkacak sayfanın en altındaki "Gelişmiş ayarları göster"i tıkla. En son olarakta sayfanın en alt kısmıda yer alan "Ayarları sıfırlayın" düğmesini tıkla.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      Silip Terkar Yükleyiniz.Olmaz İse Saat Ve Tarihi Güncelleyip 2 dk Öne Alınız..

      hsyngmt hsyngmt (1)