Chrome kendi kendine reklam sayfası açıyor

Bu gün chromeden crack oyun indirdim kurarken oyun açılmadı bende vazgeçip sildim(denetim masasından) fakat daha sonra googlede bi 5-10 dk da bşr reklam sayfası açılıyor (chrome kapalıyken bile) silip yeniden yükledim olmadı user datayı sildim olmadı ne yapabilirim(chrome sildiğim zaman bi üre windows 10 un tarayıcısı açıktı onda reklam yok) sorun sadece chromede mi yoksa vbilgisayarda da varmı format atmadan nasıl cözerim.

kullanici23238 kullanici23238 (5)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bilgisayarına Kaspersky'ı indir ve ardından bilgisayarındaki gizli dosyaları aç ve bilgisayarını tam tara Kaspersky ile.

    Kaspersky nedir? Kaspersky nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    Sorun sadece Chrome'da olsa kaldırıp yeniden yükledikten sonra ve UserData klasörünü sildikten sonra düzelirdi. Sorun bilgisayarda diye düşünüyorum. Adware yani reklam virüsü bulaşmış olabilir.

    Malwarebytes programını bilgisayarına yükleyip temizleyebilirsin. Malwarebytes böyle durumlarda en iyi sonucu veriyor.

    Bu video sana yardımcı olacak: Malwarebytes 4.0 nasıl kullanılır? - Detaylı Malwarebytes anlatımı

    omercik omercik (9418)
    3 yıl önce cevaplandı

    Crack oyun indirdiğin site adware bulaştırmış olabilir, Internet Security kullanmadığın için çok kolay bir şekilde bulaşmış, aşağıdaki programları kullan;

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Malware indirdim premium trial versiondan yaotım her şeyi tetemizledim diğer programıda yukleyeyim kullanici23238 3 yıl önce
    • ikisi aynı değil mi ? kullanici23238 3 yıl önce
    • adwcleaner indirince normal malware açılıyor ve yine aynı bişe fark etmedi kullanici23238 3 yıl önce
    • yok işe yaramadı kullanici23238 3 yıl önce